Dva další závody Českého poháru jsou za námi

Ve dnech 3.-5.8.2018 se ve Strakonicích konal tradiční velmi náročný závod „Strakonický bazén 2018“. Celkem se závodu zúčastnilo 20 závodníků. Ve velmi těžkých podmínkách si vítězství odvezl tým Strakonice 1 před týmem Domácí a týmem Nový beránek

V jednotlivcích se nejlépe umístil Radim Bednář před Petrem Klečkou a Pavlem Taršinským.

Druhý závod Českého poháru se uskutečnil 18.-19.8.2018 v Jindřichově Hradci. Zde v zajímavých termických podmínkách závodilo celkem 33 závodníků z České republiky a Rakouska. A i přes rozmary počasí se veškerá soutěžní kola doskákala.

Nejlepším týmem se stal tým ŽENY před týmem Domácí a hosté a týmem M.4. Vítězem resp. vítězkou se stala Michaela Mynářová před Martinem Šírem a Petrem Klečkou.

kategorii žen zvítězila Michaela Mynářová před Andreou Funkovou a Irene Hochriesen. V kategorii Juniorů závodila pouze Lucie Klimendová. A v kategorii Veteráni obsadil Petr Chládek 1. místo před Eggerem Toraldem a Irene Hochriesen.

Český pohár 2018 bude ukončen finálovým závodem Memoriálem Josefa Ebra v Hořovicích dne 14.-16.9.2018. V příloze uvádíme propozice k danému závodu.

Před finálovým závodem přinášíme pořadí jednotlivců v Českém poháru po jednotlivých závodech.